Ara

En Çok Beğenilen Hamile Pijamaları

Hamilelik sürecinde vaktinin çoğunu evde dinlenerek geçiren bayanlar, hamile pijamaları ile evlerinde rahat zaman geçirebilirler. Hamile pijama takımları, tasarımcılar tarafından titizlikle hazırlanmaktadır. Yumuşak ve terletmeyen bir dokuya sahip olan bu pijamalar, sıkıntılı hamilelik dönemlerinde de hamile bayanlara konfor sağlamaktadır.

artış hamile lohusa pijama

Yüksek kaliteli ve antialerjik kumaşlardan hazırlanan hamile pijama takımları, cildinizle uyumludur. Terletmez kumaştan hazırlanan bu takımlarda ayarlanabilir bel lastiği gibi detaylar da düşünülmüştür. Tasarımcıların anne adayları için özenle hazırladıkları bu pijamalar, hamilelik döneminizde en büyük destekçiniz olacaktır.

hamile pijama modelleri

Hamile bayanlar, pijama takımı alışverişinde alacakları ürünün rahatlığına ve belden lastik ayarlaması gibi detaylara dikkat etmeliler. Satın aldığınız pijamayı loğusa döneminde de giymeyi düşünüyorsanız, emzirme penceresi bulunan modellere göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Solmayan ve yıkama sonrası çekme yapmayacak kumaştan tasarlanan hamile pijamaları, genellikle üç parçadan oluşmaktadır. Hamile pijama takımlarında düğmeli modeller daha çok tercih edilmektedir. Bunun da nedeni, hamileliğin ilerleyen dönemlerinde daha rahat giyilip çıkarılabilir olmasıdır. Gebelik pijaması denerken, sizi sıkmayan, bol kesim modellerden yana seçiminizi yapın. Kumaşın yumuşak olmasına dikkat edin. Bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ise; bu pijamaların 9 ay boyunca giyebileceğiniz bedende olmasıdır. Markaların birçoğu hamile gece giyim ürünlerinde bu hususa dikkat ederek, bedenleri ayarlamaktadırlar. Karın bölgesi dışındaki bölgelerde de gelişme varsa, bir beden büyük pijama takımı almanızı sizlere öneririz. Yaz aylarında olduğu gibi, sonbahar ve kış aylarında da penye pijamalar, hamilelik dönemindeki bayanlar tarafından daha çok ilgi görmektedir.  Gebe pijama takımlarında sportif görünümlü modeller de mevcuttur. Klasik hamile pijama takımlarında ise; beyaz, pembe ve mavi renkler revaçtadır.

Penye ve saten kumaşlarda hazırlanan pijamalar, hamile bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Sağlıklı ve kaliteli hammaddeden üretilen hamile pijama takımları; ilikli lastik, ayarlı askı, kemer ve kayış gibi çeşitli ayarlama seçenekleriyle de bayanlara kolaylık sağlamaktadır. En şık ve kaliteli hamile pijama modellerinin yer aldığı www.pijamalarim.com sitemizde, önceliğimiz sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Bizi tercih ederek, yeni sezon hamile pijama modellerine uygun fiyatlara ve güvenli ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Yorum yazınız
Filters
Sort
display